RAM1A23A50G.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RAM1A23A50G.
| Imagen |
| Package/Case | Hockey Puck | Hockey Puck | Hockey Puck | Hockey Puck | Hockey Puck |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | RA | RA | RA | RA | RA |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| OutputType | AC, Zero Cross | AC, Zero Cross | AC, Zero Cross | AC, Zero Cross | AC, Zero Cross |
| Voltage-Input | 20 ~ 280VAC, 22 ~ 48VDC | 20 ~ 280VAC, 22 ~ 48VDC | 20 ~ 280VAC, 22 ~ 48VDC | 20 ~ 280VAC, 22 ~ 48VDC | 20 ~ 280VAC, 22 ~ 48VDC |
| Voltage-Load | 24 V ~ 265 V | 24 V ~ 265 V | 24 V ~ 265 V | 24 V ~ 265 V | 24 V ~ 265 V |
| LoadCurrent | 50 A | 50 A | 50 A | 50 A | 50 A |