RAC30-12SA-E-ST.pdf
| Imagen |
| Fabricante | Recom Power | Recom Power | Recom Power | Recom Power | Recom Power |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | POWERLINE RAC30-A (30W) | POWERLINE RAC30-A (30W) | POWERLINE RAC30-A (30W) | POWERLINE RAC30-A (30W) | POWERLINE RAC30-A (30W) |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Type | Enclosed | Enclosed | Enclosed | Enclosed | Enclosed |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output1 | 12V | 12V | 12V | 12V | 12V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output5 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output6 | - | - | - | - | - |
| Current-Output1 | 3 A | 3 A | 3 A | 3 A | 3 A |
| Current-Output2 | - | - | - | - | - |
| Current-Output3 | - | - | - | - | - |
| Current-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output5 | - | - | - | - | - |
| Current-Output6 | - | - | - | - | - |
| Power(Watts) | 30W | 30W | 30W | 30W | 30W |
| Voltage-Isolation | 3 kV | 3 kV | 3 kV | 3 kV | 3 kV |
| Efficiency | 82% | 82% | 82% | 82% | 82% |