Recom Power RAC20-15DA-ST
Número de parte
RAC20-15DA-ST
Fabricante
Recom Power
Categoría:
AC-DC-Wandler
Paquete
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.RAC20-15DA-ST.pdf
Descripción
AC/DC CONVERTER +/-15V 20W
Product details
1. How to order RAC20-15DA-ST on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the RAC20-15DA-ST price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RAC20-15DA-ST?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RAC20-15DA-ST.
Fabricante Recom Power Recom Power Recom Power Recom Power Recom Power
Packaging Box Box Box Box Box
Series POWERLINE RAC20-A (20W) POWERLINE RAC20-A (20W) POWERLINE RAC20-A (20W) POWERLINE RAC20-A (20W) POWERLINE RAC20-A (20W)
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Enclosed Enclosed Enclosed Enclosed Enclosed
NumberofOutputs 2 2 2 2 2
Voltage-Input 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC
Voltage-Output1 15V 15V 15V 15V 15V
Voltage-Output2 -15V -15V -15V -15V -15V
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Voltage-Output5 - - - - -
Voltage-Output6 - - - - -
Current-Output1 677 mA 677 mA 677 mA 677 mA 677 mA
Current-Output2 677 mA 677 mA 677 mA 677 mA 677 mA
Current-Output3 - - - - -
Current-Output4 - - - - -
Current-Output5 - - - - -
Current-Output6 - - - - -
Power(Watts) 20W 20W 20W 20W 20W
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Voltage-Isolation 3 kV 3 kV 3 kV 3 kV 3 kV
Efficiency 82% 82% 82% 82% 82%