R-30W-0050.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of R-30W-0050.
| Imagen |
| Número de parte | R-30Y-0050 | WD-30-B | WD-30-W | WD-30-Y | R-30-TRI |
| Fabricante | Jonard Tools | Jonard Tools | Jonard Tools | Jonard Tools | Jonard Tools |
| Packaging | Roll | Roll | Roll | Roll | Roll |
| Series | WD-30 | WD-30 | WD-30 | WD-30 | WD-30 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| WireGauge | 30 AWG | 30 AWG | 30 AWG | 30 AWG | 30 AWG |
| ConductorDiameter | 0.010 (0.25mm) | 0.010 (0.25mm) | 0.010 (0.25mm) | 0.010 (0.25mm) | 0.010 (0.25mm) |
| Length | 50' (15.24m) | 50' (15.24m) | 50' (15.24m) | 50' (15.24m) | 50' (15.24m) |
| Jacket(Insulation)Diameter | 0.019 (0.50mm) | 0.019 (0.50mm) | 0.019 (0.50mm) | 0.019 (0.50mm) | 0.019 (0.50mm) |