Harwin Inc. R30-9402500
Número de parte
R30-9402500
Fabricante
Harwin Inc.
Categoría:
Platinenabstandshalter, Abstandshalter
Paquete
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.R30-9402500.pdf
Descripción
HEX SPACER M3 PLASTIC 25MM
Product details
1. How to order R30-9402500 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the R30-9402500 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of R30-9402500?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of R30-9402500.
Fabricante Harwin Inc. Harwin Inc. Harwin Inc. Harwin Inc. Harwin Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series R30-940 R30-940 R30-940 R30-940 R30-940
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Hex Spacer Hex Spacer Hex Spacer Hex Spacer Hex Spacer
Threaded/Unthreaded Unthreaded Unthreaded Unthreaded Unthreaded Unthreaded
Gender Female, Female Female, Female Female, Female Female, Female Female, Female
ScrewThreadSize M3 M3 M3 M3 M3
Diameter-Inside 0.116 (2.95mm) 0.116 (2.95mm) 0.116 (2.95mm) 0.116 (2.95mm) 0.116 (2.95mm)
Diameter-Outside 0.250 (6.35mm) 1/4 Hex 0.250 (6.35mm) 1/4 Hex 0.250 (6.35mm) 1/4 Hex 0.250 (6.35mm) 1/4 Hex 0.250 (6.35mm) 1/4 Hex
BetweenBoardHeight 0.984 (25.00mm) 0.984 (25.00mm) 0.984 (25.00mm) 0.984 (25.00mm) 0.984 (25.00mm)
Length-Overall 0.984 (25.00mm) 0.984 (25.00mm) 0.984 (25.00mm) 0.984 (25.00mm) 0.984 (25.00mm)