QWB152RO.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of QWB152RO.
| Imagen |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| RFFamily/Standard | - | - | - | - | - |
| FrequencyGroup | VHF (f < 300MHz) | VHF (f < 300MHz) | VHF (f < 300MHz) | VHF (f < 300MHz) | VHF (f < 300MHz) |
| Frequency(Center/Band) | 157MHz | 157MHz | 157MHz | 157MHz | 157MHz |
| FrequencyRange | 152MHz ~ 162MHz | 152MHz ~ 162MHz | 152MHz ~ 162MHz | 152MHz ~ 162MHz | 152MHz ~ 162MHz |
| AntennaType | Whip, Straight | Whip, Straight | Whip, Straight | Whip, Straight | Whip, Straight |
| NumberofBands | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| VSWR | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| ReturnLoss | - | - | - | - | - |
| Gain | 0dB | 0dB | 0dB | 0dB | 0dB |
| Power-Max | - | - | - | - | - |
| Features | - | - | - | - | - |
| Termination | NMO | NMO | NMO | NMO | NMO |
| IngressProtection | - | - | - | - | - |
| MountingType | Base Mount | Base Mount | Base Mount | Base Mount | Base Mount |
| Height(Max) | 18.000 (457.20mm) | 18.000 (457.20mm) | 18.000 (457.20mm) | 18.000 (457.20mm) | 18.000 (457.20mm) |