Mercury United Electronics, Inc. QVMQF576D33-2.0A-49.960
Número de parte
QVMQF576D33-2.0A-49.960
Fabricante
Mercury United Electronics, Inc.
Categoría:
Oszillatoren
Paquete
6-SMD, No Lead
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.QVMQF576D33-2.0A-49.960.pdf
Descripción
XTAL OSC VCTCXO 49.9600MHZ LVDS
Product details
1. How to order QVMQF576D33-2.0A-49.960 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the QVMQF576D33-2.0A-49.960 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of QVMQF576D33-2.0A-49.960?
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series QVMQF576 QVMQF576 QVMQF576 QVMQF576 QVMQF576
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO
Frequency 49.96 MHz 49.96 MHz 49.96 MHz 49.96 MHz 49.96 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±2ppm ±2ppm ±2ppm ±2ppm ±2ppm
AbsolutePullRange(APR) ±8ppm ±8ppm ±8ppm ±8ppm ±8ppm
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 26mA (Typ) 26mA (Typ) 26mA (Typ) 26mA (Typ) 26mA (Typ)
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)