Mercury United Electronics, Inc. QVMQF576D33-2.0A-20.736
Número de parte
QVMQF576D33-2.0A-20.736
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.QVMQF576D33-2.0A-20.736.pdf
Descripción
XTAL OSC VCTCXO 20.7360MHZ LVDS
Product details
1. How to order QVMQF576D33-2.0A-20.736 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the QVMQF576D33-2.0A-20.736 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of QVMQF576D33-2.0A-20.736?
Type VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO
Frequency 20.736 MHz 20.736 MHz 20.736 MHz 20.736 MHz 20.736 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±2ppm ±2ppm ±2ppm ±2ppm ±2ppm
AbsolutePullRange(APR) ±8ppm ±8ppm ±8ppm ±8ppm ±8ppm
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 26mA (Typ) 26mA (Typ) 26mA (Typ) 26mA (Typ) 26mA (Typ)
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)