Amphenol Custom Cable Q-2R0550008018I
Número de parte
Q-2R0550008018I
Fabricante
Amphenol Custom Cable
Categoría:
Koaxialkabel (HF)
Paquete
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.Q-2R0550008018I.pdf
Descripción
SMA-RJB/TNC-SP RG58 18I
Product details
1. How to order Q-2R0550008018I on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the Q-2R0550008018I price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of Q-2R0550008018I?
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Style SMA to TNC SMA to TNC SMA to TNC SMA to TNC SMA to TNC
1stContactGender Female Female Female Female Female
1stConnectorMountingType Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
2ndConnector TNC Plug TNC Plug TNC Plug TNC Plug TNC Plug
2ndContactGender Male Male Male Male Male
2ndConnectorMountingFeature - - - - -
Length 18.00 (457.20mm) 18.00 (457.20mm) 18.00 (457.20mm) 18.00 (457.20mm) 18.00 (457.20mm)
CableType RG-58 RG-58 RG-58 RG-58 RG-58
CableImpedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
ConnectorImpedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
OverallImpedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Frequency-Max 1 GHz 1 GHz 1 GHz 1 GHz 1 GHz