PTVS22VU1UPAZ.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PTVS22VU1UPAZ.
| Imagen |
| Package/Case | 3-PowerUDFN | 3-PowerUDFN | 3-PowerUDFN | 3-PowerUDFN | 3-PowerUDFN |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Zener | Zener | Zener | Zener | Zener |
| UnidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| BidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 22V (Max) | 22V (Max) | 22V (Max) | 22V (Max) | 22V (Max) |
| Voltage-Breakdown(Min) | 24.4V | 24.4V | 24.4V | 24.4V | 24.4V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 35.5V | 35.5V | 35.5V | 35.5V | 35.5V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 8.4A | 8.4A | 8.4A | 8.4A | 8.4A |
| Power-PeakPulse | 300W | 300W | 300W | 300W | 300W |
| PowerLineProtection | No | No | No | No | No |
| Applications | Automotive | Automotive | Automotive | Automotive | Automotive |
| Capacitance@Frequency | 700pF @ 1MHz | 700pF @ 1MHz | 700pF @ 1MHz | 700pF @ 1MHz | 700pF @ 1MHz |