PSHT-125-175-YL.pdf
| Imagen |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| LabelSize | 1.75 W x 0.13 Dia (44.5mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.06 ~ 0.11 (1.6mm ~ 2.8mm) | 1.75 W x 0.13 Dia (44.5mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.06 ~ 0.11 (1.6mm ~ 2.8mm) | 1.75 W x 0.13 Dia (44.5mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.06 ~ 0.11 (1.6mm ~ 2.8mm) | 1.75 W x 0.13 Dia (44.5mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.06 ~ 0.11 (1.6mm ~ 2.8mm) | 1.75 W x 0.13 Dia (44.5mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.06 ~ 0.11 (1.6mm ~ 2.8mm) |