PSAA30R-150-R-CNR2.pdf
| Series | PSAA30R (30W) | PSAA30R (30W) | PSAA30R (30W) | PSAA30R (30W) | PSAA30R (30W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| RegionUtilized | International | International | International | International | International |
| Voltage-Input | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output | 15V | 15V | 15V | 15V | 15V |
| Current-Output(Max) | 2A | 2A | 2A | 2A | 2A |
| Power(Watts) | 30 W | 30 W | 30 W | 30 W | 30 W |
| NoLoadPowerConsumption | 300mW (Max) | 300mW (Max) | 300mW (Max) | 300mW (Max) | 300mW (Max) |
| Efficiency | Level VI | Level VI | Level VI | Level VI | Level VI |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C |
| OutputConnector | Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm | Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm | Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm | Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm | Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm |
| Features | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 3.26 L x 2.17 W x 1.54 H (82.7mm x 55.0mm x 39.1mm) | 3.26 L x 2.17 W x 1.54 H (82.7mm x 55.0mm x 39.1mm) | 3.26 L x 2.17 W x 1.54 H (82.7mm x 55.0mm x 39.1mm) | 3.26 L x 2.17 W x 1.54 H (82.7mm x 55.0mm x 39.1mm) | 3.26 L x 2.17 W x 1.54 H (82.7mm x 55.0mm x 39.1mm) |