PS45G-C1SBR20KN.pdf
| Imagen |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | PSxxG | PSxxG | PSxxG | PSxxG | PSxxG |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 20 kOhms | 20 kOhms | 20 kOhms | 20 kOhms | 20 kOhms |
| Power(Watts) | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| AdjustmentType | Top | Top | Top | Top | Top |
| FaderType | Dual | Dual | Dual | Dual | Dual |
| TravelRange | 45mm | 45mm | 45mm | 45mm | 45mm |
| Size/Dimension | Rectangular - 2.835 L x 0.630 W x 0.433 H (72.00mm x 16.00mm x 11.00mm) | Rectangular - 2.835 L x 0.630 W x 0.433 H (72.00mm x 16.00mm x 11.00mm) | Rectangular - 2.835 L x 0.630 W x 0.433 H (72.00mm x 16.00mm x 11.00mm) | Rectangular - 2.835 L x 0.630 W x 0.433 H (72.00mm x 16.00mm x 11.00mm) | Rectangular - 2.835 L x 0.630 W x 0.433 H (72.00mm x 16.00mm x 11.00mm) |