PRL1632-R013-F-T1.pdf
| Imagen |
| Fabricante | Susumu | Susumu | Susumu | Susumu | Susumu |
| Series | PRL | PRL | PRL | PRL | PRL |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 13 mOhms | 13 mOhms | 13 mOhms | 13 mOhms | 13 mOhms |
| Tolerance | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% |
| Power(Watts) | 1W | 1W | 1W | 1W | 1W |
| Composition | Thin Film | Thin Film | Thin Film | Thin Film | Thin Film |
| Features | Current Sense | Current Sense | Current Sense | Current Sense | Current Sense |
| TemperatureCoefficient | 0/ +200ppm/°C | 0/ +200ppm/°C | 0/ +200ppm/°C | 0/ +200ppm/°C | 0/ +200ppm/°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.063 L x 0.126 W (1.60mm x 3.20mm) | 0.063 L x 0.126 W (1.60mm x 3.20mm) | 0.063 L x 0.126 W (1.60mm x 3.20mm) | 0.063 L x 0.126 W (1.60mm x 3.20mm) | 0.063 L x 0.126 W (1.60mm x 3.20mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.024 (0.60mm) | 0.024 (0.60mm) | 0.024 (0.60mm) | 0.024 (0.60mm) | 0.024 (0.60mm) |