PM113-625.0M-T.pdf
| Imagen |
| Series | PM | PM | PM | PM | PM |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| BaseResonator | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal |
| Type | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) |
| Frequency | 625 MHz | 625 MHz | 625 MHz | 625 MHz | 625 MHz |
| Function | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable |
| Output | LVPECL | LVPECL | LVPECL | LVPECL | LVPECL |
| Voltage-Supply | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| FrequencyStability | ±25ppm | ±25ppm | ±25ppm | ±25ppm | ±25ppm |
| AbsolutePullRange(APR) | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C |
| SpreadSpectrumBandwidth | - | - | - | - | - |
| Current-Supply(Max) | 95mA | 95mA | 95mA | 95mA | 95mA |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) | 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) | 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) | 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) | 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) |