PIC12LF1552-I/MS.pdf
| Imagen |
| Package/Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | PIC® 12F | PIC® 12F | PIC® 12F | PIC® 12F | PIC® 12F |
| ProductStatus | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| CoreProcessor | 32MHz | 32MHz | 32MHz | 32MHz | 32MHz |