PG0015.563NLT.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PG0015.563NLT.
| Imagen |
| Package/Case | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 56 µH | 56 µH | 56 µH | 56 µH | 56 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 1.17 A | 1.17 A | 1.17 A | 1.17 A | 1.17 A |
| Current-Saturation(Isat) | 1.17A | 1.17A | 1.17A | 1.17A | 1.17A |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 190mOhm Max | 190mOhm Max | 190mOhm Max | 190mOhm Max | 190mOhm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | 8.1MHz | 8.1MHz | 8.1MHz | 8.1MHz | 8.1MHz |