PF0464.273NL.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PF0464.273NL.
| Imagen |
| Package/Case | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | - | - | - | - | - |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 27 µH | 27 µH | 27 µH | 27 µH | 27 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 1.05 A | 1.05 A | 1.05 A | 1.05 A | 1.05 A |
| Current-Saturation(Isat) | 1.05A | 1.05A | 1.05A | 1.05A | 1.05A |
| Shielding | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| DCResistance(DCR) | 132mOhm Max | 132mOhm Max | 132mOhm Max | 132mOhm Max | 132mOhm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | 19MHz | 19MHz | 19MHz | 19MHz | 19MHz |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz |