PESD2IVN24-TR.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PESD2IVN24-TR.
| Type | Zener | Zener | Zener | Zener | Zener |
| UnidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| BidirectionalChannels | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 24V (Max) | 24V (Max) | 24V (Max) | 24V (Max) | 24V (Max) |
| Voltage-Breakdown(Min) | 25.5V | 25.5V | 25.5V | 25.5V | 25.5V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 42V | 42V | 42V | 42V | 42V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 3.5A (8/20µs) | 3.5A (8/20µs) | 3.5A (8/20µs) | 3.5A (8/20µs) | 3.5A (8/20µs) |
| Power-PeakPulse | - | - | - | - | - |
| PowerLineProtection | No | No | No | No | No |
| Capacitance@Frequency | 14pF @ 1MHz | 14pF @ 1MHz | 14pF @ 1MHz | 14pF @ 1MHz | 14pF @ 1MHz |