PAS3225P3R3113.pdf
| Imagen |
| Fabricante | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden |
| Series | PAS | PAS | PAS | PAS | PAS |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Capacitance | 11 mF | 11 mF | 11 mF | 11 mF | 11 mF |
| Tolerance | - | - | - | - | - |
| Voltage-Rated | 3.3 V | 3.3 V | 3.3 V | 3.3 V | 3.3 V |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | 200Ohm | 200Ohm | 200Ohm | 200Ohm | 200Ohm |
| Lifetime@Temp | - | - | - | - | - |
| Termination | SMD (SMT) Tabs | SMD (SMT) Tabs | SMD (SMT) Tabs | SMD (SMT) Tabs | SMD (SMT) Tabs |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| LeadSpacing | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.039 (1.00mm) | 0.039 (1.00mm) | 0.039 (1.00mm) | 0.039 (1.00mm) | 0.039 (1.00mm) |