Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PAM2400ACA330.
| Imagen |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Function | Step-Up | Step-Up | Step-Up | Step-Up | Step-Up |
| OutputConfiguration | Positive | Positive | Positive | Positive | Positive |
| Topology | Boost | Boost | Boost | Boost | Boost |
| OutputType | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 0.9V | 0.9V | 0.9V | 0.9V | 0.9V |
| Voltage-Input(Max) | 5.5V | 5.5V | 5.5V | 5.5V | 5.5V |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| Current-Output | 400mA (Switch) | 400mA (Switch) | 400mA (Switch) | 400mA (Switch) | 400mA (Switch) |
| Frequency-Switching | 100kHz | 100kHz | 100kHz | 100kHz | 100kHz |