Polytron P32-50S-04
Número de parte
P32-50S-04
Fabricante
Polytron
Categoría:
AC/DC-Wandler
Paquete
7-DIP Module, 5 Leads
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.P32-50S-04.pdf
Descripción
AC/DC CONVERTER 50V
Product details
1. How to order P32-50S-04 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the P32-50S-04 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of P32-50S-04?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of P32-50S-04.
7.How to contact us to get technical supports, such as P32-50S-04 pin diagram, P32-50S-04 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante Polytron Polytron Polytron Polytron Polytron
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series P3 P3 P3 P3 P3
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Enclosed Enclosed Enclosed Enclosed Enclosed
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Input 105 ~ 125 VAC 105 ~ 125 VAC 105 ~ 125 VAC 105 ~ 125 VAC 105 ~ 125 VAC
Voltage-Output1 50V 50V 50V 50V 50V
Voltage-Output2 - - - - -
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Current-Output(Max) 50mA 50mA 50mA 50mA 50mA
Power(Watts) - - - - -
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Features SCP SCP SCP SCP SCP
OperatingTemperature -25°C ~ 71°C -25°C ~ 71°C -25°C ~ 71°C -25°C ~ 71°C -25°C ~ 71°C
Efficiency - - - - -
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 3.50 L x 2.50 W x 1.25 H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) 3.50 L x 2.50 W x 1.25 H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) 3.50 L x 2.50 W x 1.25 H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) 3.50 L x 2.50 W x 1.25 H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) 3.50 L x 2.50 W x 1.25 H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm)