Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of P-200-50804.
| Imagen |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| NumberofPositions | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| PositionsPerLevel | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| NumberofLevels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Pitch | 0.200 (5.08mm) | 0.200 (5.08mm) | 0.200 (5.08mm) | 0.200 (5.08mm) | 0.200 (5.08mm) |
| HeaderOrientation | - | - | - | - | - |
| PlugWireEntry | 90° | 90° | 90° | 90° | 90° |
| TerminationStyle | Screw | Screw | Screw | Screw | Screw |
| Current-IEC | - | - | - | - | - |
| Voltage-IEC | - | - | - | - | - |
| Current-UL | 16 A | 16 A | 16 A | 16 A | 16 A |
| Voltage-UL | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |