P08-080PL-A-G.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of P08-080PL-A-G.
| Imagen |
| Fabricante | 3M | 3M | 3M | 3M | 3M |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | P08 | P08 | P08 | P08 | P08 |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| NumberofPositions | 80 | 80 | 80 | 80 | 80 |
| Pitch | 0.031 (0.80mm) | 0.031 (0.80mm) | 0.031 (0.80mm) | 0.031 (0.80mm) | 0.031 (0.80mm) |
| NumberofRows | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Features | Board Guide | Board Guide | Board Guide | Board Guide | Board Guide |
| ContactFinish | Gold | Gold | Gold | Gold | Gold |
| MatedStackingHeights | 3mm, 6mm | 3mm, 6mm | 3mm, 6mm | 3mm, 6mm | 3mm, 6mm |