Orion Fans OD180APL-48HTBIP68
Número de parte
OD180APL-48HTBIP68
Fabricante
Orion Fans
Categoría:
Bürstenlose DC-Lüfter (BLDC)
Paquete
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.OD180APL-48HTBIP68.pdf
Descripción
DC FAN, IP68, 48V, 180 X180 X 65
Product details
1. How to order OD180APL-48HTBIP68 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the OD180APL-48HTBIP68 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of OD180APL-48HTBIP68?
Fabricante Orion Fans Orion Fans Orion Fans Orion Fans Orion Fans
Packaging Box Box Box Box Box
ProductStatus Active Active Active Active Active
Voltage-Rated 48VDC 48VDC 48VDC 48VDC 48VDC
Size/Dimension Square - 180mm L x 180mm H Square - 180mm L x 180mm H Square - 180mm L x 180mm H Square - 180mm L x 180mm H Square - 180mm L x 180mm H
Width 65.00mm 65.00mm 65.00mm 65.00mm 65.00mm
StaticPressure 1.100 in H2O (274.0 Pa) 1.100 in H2O (274.0 Pa) 1.100 in H2O (274.0 Pa) 1.100 in H2O (274.0 Pa) 1.100 in H2O (274.0 Pa)
BearingType Ball Ball Ball Ball Ball
FanType Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial
Features Auto Restart Auto Restart Auto Restart Auto Restart Auto Restart
Noise 63.2dB(A) 63.2dB(A) 63.2dB(A) 63.2dB(A) 63.2dB(A)
Power(Watts) 50.2 W 50.2 W 50.2 W 50.2 W 50.2 W