Taiyo Yuden NS10145T151MNVV
Número de parte
NS10145T151MNVV
Fabricante
Taiyo Yuden
Categoría:
Festinduktivitäten
Paquete
Nonstandard
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.NS10145T151MNVV.pdf
Descripción
FIXED IND 150UH 860MA 420MOHM SM
Product details
1. How to order NS10145T151MNVV on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the NS10145T151MNVV price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of NS10145T151MNVV?
Fabricante Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series NS NS NS NS NS
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 150 µH 150 µH 150 µH 150 µH 150 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 860 mA 860 mA 860 mA 860 mA 860 mA
Current-Saturation(Isat) 1.11A 1.11A 1.11A 1.11A 1.11A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 420mOhm Max 420mOhm Max 420mOhm Max 420mOhm Max 420mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 4.7MHz 4.7MHz 4.7MHz 4.7MHz 4.7MHz
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz