Taiyo Yuden NP04SZB220M
Número de parte
NP04SZB220M
Fabricante
Taiyo Yuden
Categoría:
Festinduktivitäten
Paquete
Nonstandard
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.NP04SZB220M.pdf
Descripción
FIXED IND 22UH 770MA 300MOHM SMD
Product details
1. How to order NP04SZB220M on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the NP04SZB220M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of NP04SZB220M?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of NP04SZB220M.
Fabricante Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series N, P Type N, P Type N, P Type N, P Type N, P Type
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type - - - - -
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 22 µH 22 µH 22 µH 22 µH 22 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 770 mA 770 mA 770 mA 770 mA 770 mA
Current-Saturation(Isat) 770mA 770mA 770mA 770mA 770mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 300mOhm Max 300mOhm Max 300mOhm Max 300mOhm Max 300mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 10MHz 10MHz 10MHz 10MHz 10MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz