TDK Corporation NLV32T-047J-EF
Número de parte
NLV32T-047J-EF
Fabricante
TDK Corporation
Categoría:
Festinduktivitäten
Paquete
1210 (3225 Metric)
Ficha técnica
NLV32T-047J-EF.pdf
Descripción
FIXED IND 47NH 450MA 300MOHM SMD
Product details
1. How to order NLV32T-047J-EF on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the NLV32T-047J-EF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of NLV32T-047J-EF?
Fabricante TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation
Series NLV-EF NLV-EF NLV-EF NLV-EF NLV-EF
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 47 nH 47 nH 47 nH 47 nH 47 nH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) 450 mA 450 mA 450 mA 450 mA 450 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 300mOhm Max 300mOhm Max 300mOhm Max 300mOhm Max 300mOhm Max
Q@Freq 26 @ 100MHz 26 @ 100MHz 26 @ 100MHz 26 @ 100MHz 26 @ 100MHz
Frequency-SelfResonant 1.2GHz 1.2GHz 1.2GHz 1.2GHz 1.2GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz