MSP-450-7.5.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MSP-450-7.5.
| Imagen |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | MSP-450 (450W) | MSP-450 (450W) | MSP-450 (450W) | MSP-450 (450W) | MSP-450 (450W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Enclosed | Enclosed | Enclosed | Enclosed | Enclosed |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC |
| Voltage-Output1 | 7.5V | 7.5V | 7.5V | 7.5V | 7.5V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output5 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output6 | - | - | - | - | - |
| Current-Output1 | 60 A | 60 A | 60 A | 60 A | 60 A |
| Current-Output2 | - | - | - | - | - |
| Current-Output3 | - | - | - | - | - |
| Current-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output5 | - | - | - | - | - |
| Current-Output6 | - | - | - | - | - |
| Power(Watts) | 450W | 450W | 450W | 450W | 450W |
| Applications | Medical | Medical | Medical | Medical | Medical |
| Voltage-Isolation | 4 kV | 4 kV | 4 kV | 4 kV | 4 kV |
| Efficiency | 86% | 86% | 86% | 86% | 86% |