MSC8251SVT1000B.pdf
| Imagen |
| Package/Case | |||||
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | StarCore | StarCore | StarCore | StarCore | StarCore |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| ClockRate | 1GHz | 1GHz | 1GHz | 1GHz | 1GHz |
| Non-VolatileMemory | ROM (96kB) | ROM (96kB) | ROM (96kB) | ROM (96kB) | ROM (96kB) |
| On-ChipRAM | 576kB | 576kB | 576kB | 576kB | 576kB |
| Voltage-I/O | 2.50V | 2.50V | 2.50V | 2.50V | 2.50V |
| Voltage-Core | 1.00V | 1.00V | 1.00V | 1.00V | 1.00V |