ITT Cannon, LLC MS3122E20-41S
Número de parte
MS3122E20-41S
Fabricante
ITT Cannon, LLC
Categoría:
Rundsteckverbinder
Paquete
Ficha técnica
MS3122E20-41S.pdf
Descripción
CONN RCPT 41POS BOX MNT W/SCKT
Product details
1. How to order MS3122E20-41S on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the MS3122E20-41S price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MS3122E20-41S?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MS3122E20-41S.
Fabricante ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series KPSE KPSE KPSE KPSE KPSE
Product Status Active Active Active Active Active
Number of Positions 41 41 41 41 41
Shell Size - Insert 20-41 20-41 20-41 20-41 20-41
Shell Size MIL - - - - -
Mounting Type Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
Mounting Feature Flange Flange Flange Flange Flange
Termination,Fastening Crimp Crimp Crimp Crimp Crimp
Item22 Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock
Item23 N (Normal) N (Normal) N (Normal) N (Normal) N (Normal)
Item24 Metal Metal Metal Metal Metal
Item25 Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy
Item27 Gold Gold Gold Gold Gold
Item28 Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab
Item30 - - - - -
Item31 - - - - -
Item32 - - - - -
Item33 7.5A 7.5A 7.5A 7.5A 7.5A
Item34 600VAC, 850VDC 600VAC, 850VDC 600VAC, 850VDC 600VAC, 850VDC 600VAC, 850VDC