MPX1D1770L330.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MPX1D1770L330.
| Imagen |
| Fabricante | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| Package/Case | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard |
| Series | METCOM MPX | METCOM MPX | METCOM MPX | METCOM MPX | METCOM MPX |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Inductance | 33 µH | 33 µH | 33 µH | 33 µH | 33 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 7.5 A | 7.5 A | 7.5 A | 7.5 A | 7.5 A |
| Current-Saturation(Isat) | 12A | 12A | 12A | 12A | 12A |
| Shielding | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| DCResistance(DCR) | 47.3mOhm Max | 47.3mOhm Max | 47.3mOhm Max | 47.3mOhm Max | 47.3mOhm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | 3.5MHz | 3.5MHz | 3.5MHz | 3.5MHz | 3.5MHz |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz |