MPH02-05S15.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MPH02-05S15.
| Imagen |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | MPH02 (2W) | MPH02 (2W) | MPH02 (2W) | MPH02 (2W) | MPH02 (2W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 4.5V | 4.5V | 4.5V | 4.5V | 4.5V |
| Voltage-Input(Max) | 12V | 12V | 12V | 12V | 12V |
| Voltage-Output1 | 15V | 15V | 15V | 15V | 15V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 134mA | 134mA | 134mA | 134mA | 134mA |
| Power(Watts) | 2 W | 2 W | 2 W | 2 W | 2 W |
| Voltage-Isolation | 5 kV | 5 kV | 5 kV | 5 kV | 5 kV |
| Features | Remote On/Off | Remote On/Off | Remote On/Off | Remote On/Off | Remote On/Off |
| Efficiency | 82% | 82% | 82% | 82% | 82% |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 0.96 L x 0.57 W x 0.40 H (24.3mm x 14.4mm x 10.2mm) | 0.96 L x 0.57 W x 0.40 H (24.3mm x 14.4mm x 10.2mm) | 0.96 L x 0.57 W x 0.40 H (24.3mm x 14.4mm x 10.2mm) | 0.96 L x 0.57 W x 0.40 H (24.3mm x 14.4mm x 10.2mm) | 0.96 L x 0.57 W x 0.40 H (24.3mm x 14.4mm x 10.2mm) |