TDK Corporation MLF2012E8R2JTD25
Número de parte
MLF2012E8R2JTD25
Fabricante
TDK Corporation
Categoría:
Festinduktivitäten
Paquete
0805 (2012 Metric)
Ficha técnica
MLF2012E8R2JTD25.pdf
Descripción
FIXED IND 8.2UH 15MA 700MOHM SMD
Product details
1. How to order MLF2012E8R2JTD25 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the MLF2012E8R2JTD25 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MLF2012E8R2JTD25?
Fabricante TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series MLF MLF MLF MLF MLF
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Multilayer Multilayer Multilayer Multilayer Multilayer
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 8.2 µH 8.2 µH 8.2 µH 8.2 µH 8.2 µH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) 15 mA 15 mA 15 mA 15 mA 15 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 700mOhm Max 700mOhm Max 700mOhm Max 700mOhm Max 700mOhm Max
Q@Freq 50 @ 4MHz 50 @ 4MHz 50 @ 4MHz 50 @ 4MHz 50 @ 4MHz
Frequency-SelfResonant 35MHz 35MHz 35MHz 35MHz 35MHz
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 4 MHz 4 MHz 4 MHz 4 MHz 4 MHz