Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MICRF022BN.
| Imagen |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Frequency | 300MHz ~ 440MHz | 300MHz ~ 440MHz | 300MHz ~ 440MHz | 300MHz ~ 440MHz | 300MHz ~ 440MHz |
| Sensitivity | -97dBm | -97dBm | -97dBm | -97dBm | -97dBm |
| DataRate(Max) | 10kbps | 10kbps | 10kbps | 10kbps | 10kbps |
| ModulationorProtocol | ASK, OOK | ASK, OOK | ASK, OOK | ASK, OOK | ASK, OOK |
| Applications | RKE | RKE | RKE | RKE | RKE |
| Current-Receiving | 2.2mA | 2.2mA | 2.2mA | 2.2mA | 2.2mA |
| MemorySize | - | - | - | - | - |
| Features | - | - | - | - | - |
| Voltage-Supply | 4.75V ~ 5.5V | 4.75V ~ 5.5V | 4.75V ~ 5.5V | 4.75V ~ 5.5V | 4.75V ~ 5.5V |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |