MF252R509M1DN0CSB0.pdf
| Imagen |
| Packaging | Bag | Bag | Bag | Bag | Bag |
| Series | PS | PS | PS | PS | PS |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| R@25°C | 2.5 Ohms | 2.5 Ohms | 2.5 Ohms | 2.5 Ohms | 2.5 Ohms |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| Current-SteadyStateMax | 9 A | 9 A | 9 A | 9 A | 9 A |
| R@Current | - | - | - | - | - |
| Diameter | 0.984 (25.00mm) | 0.984 (25.00mm) | 0.984 (25.00mm) | 0.984 (25.00mm) | 0.984 (25.00mm) |
| LeadSpacing | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) |