ME90A1523N02.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ME90A1523N02.
| Imagen |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | ME90 (90W) | ME90 (90W) | ME90 (90W) | ME90 (90W) | ME90 (90W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| RegionUtilized | International | International | International | International | International |
| Voltage-Input | 100 ~ 240 VAC | 100 ~ 240 VAC | 100 ~ 240 VAC | 100 ~ 240 VAC | 100 ~ 240 VAC |
| Voltage-Output | 15V | 15V | 15V | 15V | 15V |
| Current-Output(Max) | 6A | 6A | 6A | 6A | 6A |
| Power(Watts) | 90 W | 90 W | 90 W | 90 W | 90 W |
| NoLoadPowerConsumption | 210mW (Max) | 210mW (Max) | 210mW (Max) | 210mW (Max) | 210mW (Max) |
| Polarization | - | - | - | - | - |
| Applications | Medical | Medical | Medical | Medical | Medical |
| Efficiency | Level VI | Level VI | Level VI | Level VI | Level VI |
| OperatingTemperature | -20°C ~ 50°C | -20°C ~ 50°C | -20°C ~ 50°C | -20°C ~ 50°C | -20°C ~ 50°C |
| OutputConnector | DIN, 8 Pin | DIN, 8 Pin | DIN, 8 Pin | DIN, 8 Pin | DIN, 8 Pin |
| CordLength | 45.3 (1.15m) | 45.3 (1.15m) | 45.3 (1.15m) | 45.3 (1.15m) | 45.3 (1.15m) |
| InputConnector | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 |
| Features | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 5.91 L x 2.58 W x 1.34 H (150.0mm x 65.5mm x 34.0mm) | 5.91 L x 2.58 W x 1.34 H (150.0mm x 65.5mm x 34.0mm) | 5.91 L x 2.58 W x 1.34 H (150.0mm x 65.5mm x 34.0mm) | 5.91 L x 2.58 W x 1.34 H (150.0mm x 65.5mm x 34.0mm) | 5.91 L x 2.58 W x 1.34 H (150.0mm x 65.5mm x 34.0mm) |