Eaton - Electronics Division MCLA1005V2-1R5-R
Número de parte
MCLA1005V2-1R5-R
Fabricante
Eaton - Electronics Division
Categoría:
Festinduktivitäten
Paquete
0402 (1005 Metric)
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.MCLA1005V2-1R5-R.pdf
Descripción
FIXED IND 1.5NH 300MA 100MOHM SM
Product details
1. How to order MCLA1005V2-1R5-R on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the MCLA1005V2-1R5-R price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MCLA1005V2-1R5-R?
Series MCLA1005V2 MCLA1005V2 MCLA1005V2 MCLA1005V2 MCLA1005V2
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Multilayer Multilayer Multilayer Multilayer Multilayer
Material-Core - - - - -
Inductance 1.5 nH 1.5 nH 1.5 nH 1.5 nH 1.5 nH
Tolerance ±0.3nH ±0.3nH ±0.3nH ±0.3nH ±0.3nH
CurrentRating(Amps) 300 mA 300 mA 300 mA 300 mA 300 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 100mOhm Max 100mOhm Max 100mOhm Max 100mOhm Max 100mOhm Max
Q@Freq 8 @ 100MHz 8 @ 100MHz 8 @ 100MHz 8 @ 100MHz 8 @ 100MHz
Frequency-SelfResonant 6GHz 6GHz 6GHz 6GHz 6GHz
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz