M22XP-MSF20-E30-G.pdf
| Imagen |
| Fabricante | Moujen | Moujen | Moujen | Moujen | Moujen |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | M22 | M22 | M22 | M22 | M22 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Circuit | DPST | DPST | DPST | DPST | DPST |
| SwitchFunction | - | - | - | - | - |
| CurrentRating(Amps) | 6A (AC), 3A (DC) | 6A (AC), 3A (DC) | 6A (AC), 3A (DC) | 6A (AC), 3A (DC) | 6A (AC), 3A (DC) |
| VoltageRating-AC | 230 V | 230 V | 230 V | 230 V | 230 V |
| VoltageRating-DC | 24 V | 24 V | 24 V | 24 V | 24 V |
| ActuatorType | Round, Button | Round, Button | Round, Button | Round, Button | Round, Button |
| ActuatorMarking | No Marking | No Marking | No Marking | No Marking | No Marking |
| Color-Actuator/Cap | Green | Green | Green | Green | Green |
| IlluminationTypeColor | LED, Green | LED, Green | LED, Green | LED, Green | LED, Green |
| IlluminationVoltage(Nominal) | 12 ~ 30 VAC/DC | 12 ~ 30 VAC/DC | 12 ~ 30 VAC/DC | 12 ~ 30 VAC/DC | 12 ~ 30 VAC/DC |
| Features | - | - | - | - | - |
| PanelCutoutDimensions | Circular - 22.30mm Dia | Circular - 22.30mm Dia | Circular - 22.30mm Dia | Circular - 22.30mm Dia | Circular - 22.30mm Dia |