Moujen M22XP-MSF11-E30-Y
Número de parte
M22XP-MSF11-E30-Y
Fabricante
Moujen
Categoría:
Druckschalter
Paquete
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.M22XP-MSF11-E30-Y.pdf
Descripción
EXT PB-MOM-1A1B-LED-YELLOW
Product details
1. How to order M22XP-MSF11-E30-Y on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the M22XP-MSF11-E30-Y price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of M22XP-MSF11-E30-Y?
Fabricante Moujen Moujen Moujen Moujen Moujen
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series M22 M22 M22 M22 M22
ProductStatus Active Active Active Active Active
Circuit DPST DPST DPST DPST DPST
SwitchFunction - - - - -
CurrentRating(Amps) 6A (AC), 3A (DC) 6A (AC), 3A (DC) 6A (AC), 3A (DC) 6A (AC), 3A (DC) 6A (AC), 3A (DC)
VoltageRating-AC 230 V 230 V 230 V 230 V 230 V
VoltageRating-DC 24 V 24 V 24 V 24 V 24 V
ActuatorType Round, Button Round, Button Round, Button Round, Button Round, Button
ActuatorMarking No Marking No Marking No Marking No Marking No Marking
Color-Actuator/Cap Yellow Yellow Yellow Yellow Yellow
IlluminationTypeColor LED, Yellow LED, Yellow LED, Yellow LED, Yellow LED, Yellow
IlluminationVoltage(Nominal) 12 ~ 30 VAC/DC 12 ~ 30 VAC/DC 12 ~ 30 VAC/DC 12 ~ 30 VAC/DC 12 ~ 30 VAC/DC
TerminationStyle Screw Terminal Screw Terminal Screw Terminal Screw Terminal Screw Terminal
Features - - - - -
PanelCutoutDimensions Circular - 22.30mm Dia Circular - 22.30mm Dia Circular - 22.30mm Dia Circular - 22.30mm Dia Circular - 22.30mm Dia