M22FP-MSB11-E30-R.pdf
| SwitchFunction | - | - | - | - | - |
| CurrentRating(Amps) | 6A (AC), 3A (DC) | 6A (AC), 3A (DC) | 6A (AC), 3A (DC) | 6A (AC), 3A (DC) | 6A (AC), 3A (DC) |
| VoltageRating-AC | 230 V | 230 V | 230 V | 230 V | 230 V |
| VoltageRating-DC | 24 V | 24 V | 24 V | 24 V | 24 V |
| ActuatorMarking | No Marking | No Marking | No Marking | No Marking | No Marking |
| Color-Actuator/Cap | Red | Red | Red | Red | Red |
| IlluminationTypeColor | LED, Red | LED, Red | LED, Red | LED, Red | LED, Red |
| IlluminationVoltage(Nominal) | 12 ~ 30 VAC/DC | 12 ~ 30 VAC/DC | 12 ~ 30 VAC/DC | 12 ~ 30 VAC/DC | 12 ~ 30 VAC/DC |
| Features | - | - | - | - | - |
| PanelCutoutDimensions | Circular - 22.30mm Dia | Circular - 22.30mm Dia | Circular - 22.30mm Dia | Circular - 22.30mm Dia | Circular - 22.30mm Dia |