LT4HWT-DC24VS.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of LT4HWT-DC24VS.
| Imagen |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | LT4H-W | LT4H-W | LT4H-W | LT4H-W | LT4H-W |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| ContactRating@Voltage | 0.1A @ 30VDC | 0.1A @ 30VDC | 0.1A @ 30VDC | 0.1A @ 30VDC | 0.1A @ 30VDC |
| Voltage-Supply | 12 ~ 24VDC | 12 ~ 24VDC | 12 ~ 24VDC | 12 ~ 24VDC | 12 ~ 24VDC |