Carling Technologies LS1521-30-BL-BL-012
Número de parte
LS1521-30-BL-BL-012
Fabricante
Carling Technologies
Categoría:
Wippschalter
Paquete
Ficha técnica
LS1521-30-BL-BL-012.pdf
Descripción
SWITCH ROCKER
Product details
1. How to order LS1521-30-BL-BL-012 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the LS1521-30-BL-BL-012 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LS1521-30-BL-BL-012?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series LS LS LS LS LS
ProductStatus Active Active Active Active Active
Circuit SPST-NC SPST-NC SPST-NC SPST-NC SPST-NC
SwitchFunction On-Mom On-Mom On-Mom On-Mom On-Mom
CurrentRating(Amps) 15A (AC/DC) 15A (AC/DC) 15A (AC/DC) 15A (AC/DC) 15A (AC/DC)
VoltageRating-AC 125 V 125 V 125 V 125 V 125 V
VoltageRating-DC 28 V 28 V 28 V 28 V 28 V
Color-Actuator/Cap Black Black Black Black Black
ActuatorMarking No Marking No Marking No Marking No Marking No Marking
IlluminationVoltage(Nominal) 12 VAC/DC 12 VAC/DC 12 VAC/DC 12 VAC/DC 12 VAC/DC
TerminationStyle Quick Connect - 0.250 (6.3mm) Quick Connect - 0.250 (6.3mm) Quick Connect - 0.250 (6.3mm) Quick Connect - 0.250 (6.3mm) Quick Connect - 0.250 (6.3mm)
IngressProtection - - - - -
Features - - - - -
PanelCutoutDimensions Rectangular - 36.83mm x 21.08mm Rectangular - 36.83mm x 21.08mm Rectangular - 36.83mm x 21.08mm Rectangular - 36.83mm x 21.08mm Rectangular - 36.83mm x 21.08mm