LQW15AN4N7D80D.pdf
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 4.7 nH | 4.7 nH | 4.7 nH | 4.7 nH | 4.7 nH |
| Tolerance | ±0.5nH | ±0.5nH | ±0.5nH | ±0.5nH | ±0.5nH |
| CurrentRating(Amps) | 1.2 A | 1.2 A | 1.2 A | 1.2 A | 1.2 A |
| Current-Saturation(Isat) | - | - | - | - | - |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 71mOhm Max | 71mOhm Max | 71mOhm Max | 71mOhm Max | 71mOhm Max |
| Q@Freq | 31 @ 250MHz | 31 @ 250MHz | 31 @ 250MHz | 31 @ 250MHz | 31 @ 250MHz |
| Frequency-SelfResonant | 8GHz | 8GHz | 8GHz | 8GHz | 8GHz |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 100 MHz | 100 MHz | 100 MHz | 100 MHz | 100 MHz |