LQW15AN4N3B80D.pdf
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 4.3 nH | 4.3 nH | 4.3 nH | 4.3 nH | 4.3 nH |
| Tolerance | ±0.1nH | ±0.1nH | ±0.1nH | ±0.1nH | ±0.1nH |
| CurrentRating(Amps) | 1.8 A | 1.8 A | 1.8 A | 1.8 A | 1.8 A |
| Current-Saturation(Isat) | - | - | - | - | - |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 44mOhm Max | 44mOhm Max | 44mOhm Max | 44mOhm Max | 44mOhm Max |
| Q@Freq | 32 @ 250MHz | 32 @ 250MHz | 32 @ 250MHz | 32 @ 250MHz | 32 @ 250MHz |
| Frequency-SelfResonant | 9.6GHz | 9.6GHz | 9.6GHz | 9.6GHz | 9.6GHz |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 100 MHz | 100 MHz | 100 MHz | 100 MHz | 100 MHz |