LQW15AN2N4B80D.pdf
| Imagen |
| Series | LQW15 | LQW15 | LQW15 | LQW15 | LQW15 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 2.4 nH | 2.4 nH | 2.4 nH | 2.4 nH | 2.4 nH |
| Tolerance | ±0.1nH | ±0.1nH | ±0.1nH | ±0.1nH | ±0.1nH |
| CurrentRating(Amps) | 2.53 A | 2.53 A | 2.53 A | 2.53 A | 2.53 A |
| Current-Saturation(Isat) | - | - | - | - | - |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 22mOhm Max | 22mOhm Max | 22mOhm Max | 22mOhm Max | 22mOhm Max |
| Q@Freq | 30 @ 250MHz | 30 @ 250MHz | 30 @ 250MHz | 30 @ 250MHz | 30 @ 250MHz |
| Frequency-SelfResonant | 15.5GHz | 15.5GHz | 15.5GHz | 15.5GHz | 15.5GHz |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 100 MHz | 100 MHz | 100 MHz | 100 MHz | 100 MHz |