LNRK.600T.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of LNRK.600T.
| Imagen |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Holder | Holder | Holder | Holder | Holder |
| FuseType | Cartridge | Cartridge | Cartridge | Cartridge | Cartridge |
| CurrentRating(Amps) | 600mA | 600mA | 600mA | 600mA | 600mA |
| VoltageRating-AC | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V |
| VoltageRating-DC | 125 V | 125 V | 125 V | 125 V | 125 V |