Taiyo Yuden LMRNJ10145GL680MN
Número de parte
LMRNJ10145GL680MN
Fabricante
Taiyo Yuden
Categoría:
Festinduktivitäten
Paquete
Nonstandard
Ficha técnica
LMRNJ10145GL680MN.pdf
Descripción
FIXED IND 68UH 1.45A 180MOHM SMD
Product details
1. How to order LMRNJ10145GL680MN on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the LMRNJ10145GL680MN price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LMRNJ10145GL680MN?
Fabricante Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series LMRN LMRN LMRN LMRN LMRN
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 68 µH 68 µH 68 µH 68 µH 68 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 1.45 A 1.45 A 1.45 A 1.45 A 1.45 A
Current-Saturation(Isat) 1.66A 1.66A 1.66A 1.66A 1.66A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 150mOhm Max 150mOhm Max 150mOhm Max 150mOhm Max 150mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz