LM4050BEM3-2.5/V+T.pdf
| ReferenceType | Shunt | Shunt | Shunt | Shunt | Shunt |
| OutputType | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 2.5V | 2.5V | 2.5V | 2.5V | 2.5V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| Current-Output | 15 mA | 15 mA | 15 mA | 15 mA | 15 mA |
| Tolerance | ±0.2% | ±0.2% | ±0.2% | ±0.2% | ±0.2% |
| TemperatureCoefficient | 50ppm/°C | 50ppm/°C | 50ppm/°C | 50ppm/°C | 50ppm/°C |
| Noise-01Hzto10Hz | - | - | - | - | - |
| Noise-10Hzto10kHz | 35µVrms | 35µVrms | 35µVrms | 35µVrms | 35µVrms |
| Voltage-Input | 3.5V ~ 5.5V | 3.5V ~ 5.5V | 3.5V ~ 5.5V | 3.5V ~ 5.5V | 3.5V ~ 5.5V |