LM4050AEX3-3.3/V+T.pdf
| ReferenceType | Shunt | Shunt | Shunt | Shunt | Shunt |
| OutputType | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| Current-Output | 15 mA | 15 mA | 15 mA | 15 mA | 15 mA |
| Tolerance | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% |
| TemperatureCoefficient | 50ppm/°C | 50ppm/°C | 50ppm/°C | 50ppm/°C | 50ppm/°C |
| Noise-01Hzto10Hz | - | - | - | - | - |
| Noise-10Hzto10kHz | 50µVrms | 50µVrms | 50µVrms | 50µVrms | 50µVrms |